<body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar.g?targetBlogID\x3d12667383\x26blogName\x3dYemek+Zevki\x26publishMode\x3dPUBLISH_MODE_BLOGSPOT\x26navbarType\x3dTAN\x26layoutType\x3dCLASSIC\x26searchRoot\x3dhttp://yemekzevki.blogspot.com/search\x26blogLocale\x3dtr_TR\x26v\x3d2\x26homepageUrl\x3dhttp://yemekzevki.blogspot.com/\x26vt\x3d-1590075543538846687', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>

YENİ ADRESİMİZ: yemekzevki.net. 10 saniye içinde yönlenmezseniz tıklayınız.
<$Blog12.02.2005

<$Blog

Kabaklar kabukları soyulup rendelenir, suları sıkılıp sıvı yağda tavada kavrulur. Soğumaya bırakılır. Sarımsaklı yoğurtla karıştırlır. İçine bir miktar dövülmüş ceviz konur. Dereotuyla süslenir.


<$Blog3nts:

Blogger Basak..

<$BlogAnnem de yapardı bir zaman bunu. Çok lezzetli olurdu, bilirim. Bir de havuçlusunu yapardı. Sarımsak da çok yakışır. :)

<$BlogÇarşamba, 07 Aralık, 2005 <$Blog 
Blogger Pitircik..

<$BlogMerhaba Melda,
Cok pratik bir salata. Acilen misafir geldiginde evde kabak varsa yapilabilecek bir tarif. En kisa zamnda deneyecegim. Ellerine saglik!!

<$BlogPerşembe, 08 Aralık, 2005 <$Blog 
Blogger Deniztuzu..

<$BlogHiç aklıma gelmemişdi sarımsaklı yoğurda en çok yakışan şeydir kabak ve dereotu elinize fikrinize sağlık
sevgiler...

<$BlogSalı, 13 Aralık, 2005 <$Blog 

Yorum Gönder Yorumlarınızı Yemekzevki.net üzerinden yapabilirsiniz.

BU SİTEDEKİ TARİFLERİN VE FOTOĞRAFLARIN İZİNSİZ KULLANIMI YASAKTIR.

Tahiroglu
 

zeytinyağlı enginar kayısılı salata kandil simidi telşehriyeli salata amerikansalatalı domates patlıcanlı biber çıraklar çöreği biber turşusu hasanpaşa köftesi yaprak sarma zeytinyağlı fasulye su böreği