<body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar.g?targetBlogID\x3d12667383\x26blogName\x3dYemek+Zevki\x26publishMode\x3dPUBLISH_MODE_BLOGSPOT\x26navbarType\x3dTAN\x26layoutType\x3dCLASSIC\x26searchRoot\x3dhttp://yemekzevki.blogspot.com/search\x26blogLocale\x3dtr_TR\x26v\x3d2\x26homepageUrl\x3dhttp://yemekzevki.blogspot.com/\x26vt\x3d-1590075543538846687', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>

YENİ ADRESİMİZ: yemekzevki.net. 10 saniye içinde yönlenmezseniz tıklayınız.
<$Blog10.28.2006

<$Blog

MALZEMELER
Kemiksiz dövülmüş tavuk kalçası
Salam
Kaşar peyniri
Salça
Sıvıyağ
Kekik
Pul biber
Tuz
Domates
Sivri biber

YAPILIŞI
Tavuklar; tuz, zeytinyağ, pulbiber ile karıştırılır. Bir parça tavuğun üzerine bir salam ve kaşar dilimi konup rulo yapılır. Bir domates dilimi ve sivri biber üzerine konup kürdan batırılır. Kekik, sıvıyağ, salça ve biraz su ile hazırlanan sos tepsiye dizdiğimiz tavukların üzerlerine gezdirilip fırına verilir. Pişikten sonra sıcak servis edilir.<$Blog4nts:

Anonymous Adsız..

<$BlogSuper gorunuyor ellerine saglik..America'da yasanyan bir turk icin bu siteler cok onemli vatan hasreti bir derece olsun azaliyor:

<$BlogPazartesi, 30 Ekim, 2006 <$Blog 
Anonymous Adsız..

<$Bloghemen denedim ben , süperdi teşekkür ederiz tarif için melda .

eslem

<$BlogSalı, 31 Ekim, 2006 <$Blog 
Blogger taki..

<$BlogMerhaba,
Biz üç ayda bir yayımlanan Takı Dizayn adında bir dergi çıkartıyoruz. Hedef kitlesinin bayanlar olduğu bu dergide takıların yapım aşamalarının yanısıra yemek tarifi, gezi, şifalı bitkiler gibi de bölümlerimiz var. Mart ayında çıkacak olan 9. sayımızda sizin internet sitenizde yayınladığınız yemek tariflerinize yer vermek istiyoruz.
mail adresinizi sitede bulamadığım için buraya göndermek zorunda kaldım.
iyi çalışmalar...

not: Tarifin altında internet sitenizin adı yer alacaktır.

ESRA İPEK
TAKI DİZAYN DERGİSİ EDİTÖRÜ

takidizayndergisi@gmail.com

<$BlogCumartesi, 24 Şubat, 2007 <$Blog 
Blogger melda..

<$BlogMerhaba Esra Hanım,
Size attığım mailler ulaşmıyor burdan cevap veriyorum ben de:

Nazik ricanız beni çok memnun etti, teşekkür ederim. Tariflerimi yayınlamanıza çok sevinirim.
Bana yer verdiğiniz sayınızı adresime gönderebilirseniz ben de o sayının fotoğrafını çekip izninizle sitemde derginizden bahsetmek isterim.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

not: size ulaşabileceğim bir telefon ya da mail adresi yazarsanız, ev adresimi size ileteceğim.

Melda Baki
yemekzevki@gmail.com

<$BlogPazar, 25 Şubat, 2007 <$Blog 

Yorum Gönder Yorumlarınızı Yemekzevki.net üzerinden yapabilirsiniz.

BU SİTEDEKİ TARİFLERİN VE FOTOĞRAFLARIN İZİNSİZ KULLANIMI YASAKTIR.

Tahiroglu
 

zeytinyağlı enginar kayısılı salata kandil simidi telşehriyeli salata amerikansalatalı domates patlıcanlı biber çıraklar çöreği biber turşusu hasanpaşa köftesi yaprak sarma zeytinyağlı fasulye su böreği