<body><script type="text/javascript"> function setAttributeOnload(object, attribute, val) { if(window.addEventListener) { window.addEventListener('load', function(){ object[attribute] = val; }, false); } else { window.attachEvent('onload', function(){ object[attribute] = val; }); } } </script> <div id="navbar-iframe-container"></div> <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js"></script> <script type="text/javascript"> gapi.load("gapi.iframes:gapi.iframes.style.bubble", function() { if (gapi.iframes && gapi.iframes.getContext) { gapi.iframes.getContext().openChild({ url: 'https://www.blogger.com/navbar.g?targetBlogID\x3d12667383\x26blogName\x3dYemek+Zevki\x26publishMode\x3dPUBLISH_MODE_BLOGSPOT\x26navbarType\x3dTAN\x26layoutType\x3dCLASSIC\x26searchRoot\x3dhttps://yemekzevki.blogspot.com/search\x26blogLocale\x3dtr_TR\x26v\x3d2\x26homepageUrl\x3dhttp://yemekzevki.blogspot.com/\x26vt\x3d8902545575044800413', where: document.getElementById("navbar-iframe-container"), id: "navbar-iframe" }); } }); </script>

YENİ ADRESİMİZ: yemekzevki.net. 10 saniye içinde yönlenmezseniz tıklayınız.
<$Blog11.05.2006

<$Blog

Salatalarda vazgeçilmezim olan ceviz ve tulum peynirini annem bana erişteyi yedirebilmek için, bu sefer eriştenin üzerine kullanmış. Başardın anne, teşekkür ederim :) Ellerine sağlık, çok güzel bir üçlü oluşturmuşsun.

YAPILIŞI
Erişteler sıvı yağda pembeleşene kadar kavrulur. Pilav gibi pişirilip demlendirilir. Üzerine tulum peyniri ve ceviz serpilerek servis edilir.<$Blog6nts:

Anonymous seda..

<$Bloggüzel görünüyor.ellerinize sağlık.

seda
tarifname.blogspot.com

<$BlogPazartesi, 06 Kasım, 2006 <$Blog 
Anonymous lama..

<$BlogYaaa nicin bu aralar cok eriste tarifleri var:( Urman da koymus ,canim cekti cok ama burda el yapimi eriste, bende o yapacak istek yok!!!
Annenin eline saglik:)

<$BlogPazartesi, 06 Kasım, 2006 <$Blog 
Anonymous Lama..

<$Blogurman umran demek..
ozur dilerim:(
belki birgun dogru duzgun yazmayi ogrenebilirim :)

<$BlogPazartesi, 06 Kasım, 2006 <$Blog 
Blogger Mutfakta Zen..

<$Blogben çok severim bu üçlüyü. anneciginin ellerine saglik..
tijen

<$BlogPazartesi, 06 Kasım, 2006 <$Blog 
Anonymous yumurtasepeti..

<$Blogmerhaba ,
eristeyi cok severim ,ellerinize saglık ,yiyenlerede afiyet olsun cok güzel gözüküyor :)

www.yumurtasepeti.net

<$BlogSalı, 07 Kasım, 2006 <$Blog 
Anonymous Adsız..

<$BlogBu tarifi bizzat Emel Teyze'nin ellerinden yiyen biri olarak söyleyebileceğim tek bir şey var; muhteşem...

Sevgiler Melda,

Ayşegül

<$BlogPerşembe, 09 Kasım, 2006 <$Blog 

Yorum Gönder Yorumlarınızı Yemekzevki.net üzerinden yapabilirsiniz.

BU SİTEDEKİ TARİFLERİN VE FOTOĞRAFLARIN İZİNSİZ KULLANIMI YASAKTIR.

Tahiroglu
 

zeytinyağlı enginar kayısılı salata kandil simidi telşehriyeli salata amerikansalatalı domates patlıcanlı biber çıraklar çöreği biber turşusu hasanpaşa köftesi yaprak sarma zeytinyağlı fasulye su böreği